Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
