Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Text color
pt: Cor do texto

en: User login
pt: Login do usuário

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Link color
pt: Cor dos links

en: Tabs
pt: Abas

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Header top
pt: Topo do cabeçalho

en: Header bottom
pt: Parte de baixo do cabeçalho

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: User menu
pt: Menu do usuário

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador
