PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Code
hi: कोड

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Messages
hi: संदेश

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: About
hi: के बारे में

en: Serial number
hi: क्रमांक
