PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Code
is: Kóði

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: About
is: Um

en: Confirmed
is: Staðfest

en: Country ID
is: Land ID
