PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Code
km: កូដ

en: About
km: អំពី
