PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Messages
nl: Berichten

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: About
nl: Over

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Expiry date
nl: Vervaldatum

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Key type
nl: Sleuteltype
