PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: Code
te: కోడ్

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: About
te: గురించి
