PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Name
af: Naam

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Code
af: Kode
