PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Messages
az: Mesajlar

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: About
az: Haqqında
