PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Code
et: Kood

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Messages
et: Sõnumid

en: Authentication
et: Autentimine

en: About
et: Programmist

en: Confirmed
et: Kinnitatud
