PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
