PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Name
oc: Nom

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Code
oc: Còde

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Messages
oc: Messatges

en: About
oc: A prepaus

en: Registration
oc: Enregistrament
