PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Code
sl: Koda

en: About
sl: O modulu
