PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Code
fa: کد

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: About
fa: درباره

en: Registration
fa: عضویت

en: Expiry date
fa: تاریخ انقضا
