PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Code
gl: Código

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Authentication
gl: Autenticación

en: About
gl: Información

en: Serial number
gl: Número de serie
