PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Code
lt: Kodas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: About
lt: Apie

en: Registration
lt: Registracija
