PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Code
ru: Код

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Messages
ru: Сообщения

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: About
ru: Информация

en: Registration
ru: Регистрация

en: Confirmed
ru: Подтверждено

en: Expiry date
ru: Истечение срока

en: Serial number
ru: Серийный номер

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Issue date
ru: Выпущен
