PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Code
eo: Kodo
