PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Code
lv: Kods

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: About
lv: Par
