PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Code
nn: Kode

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar
