PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
