PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Authentication
ps: تصدیق

en: About
ps: په اړه
