PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Code
sk: Kód

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Messages
sk: Správy

en: Authentication
sk: Overenie

en: About
sk: Informácie o

en: Registration
sk: Registrácia
