PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Code
sq: Kodi

en: About
sq: Informacione
