PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Name
tr: İsim

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Code
tr: Kod

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Messages
tr: İletiler

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: About
tr: Hakkında

en: Registration
tr: Kayıt

en: Expiry date
tr: Bitiş tarihi

en: Certificate
tr: Sertifika
