PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Code
uk: Код

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: About
uk: Про модуль

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Country ID
uk: ID країни
