PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Code
eu: Kodea

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Messages
eu: Mezuak

en: About
eu: (r)i buruz
