PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Name
jv: Jeneng

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Code
jv: Kode

en: About
jv: Ngenani
