PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།
