PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Code
el: Κωδικός

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: About
el: Περί
