PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Name
fr: Nom

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Authentication
fr: Authentification

en: About
fr: À propos

en: Registration
fr: Inscription

en: Confirmed
fr: Confirmé

en: Expiry date
fr: Date d'expiration

en: Serial number
fr: Numéro de série

en: Certificate
fr: Certificat

en: Country ID
fr: ID du pays
