PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Code
ja: コード

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Messages
ja: メッセージ

en: Authentication
ja: 認証

en: About
ja: アバウト

en: Registration
ja: 登録

en: Expiry date
ja: 有効期限

en: Serial number
ja: シリアルナンバー
