PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Code
ml: കോഡ്
