PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Code
sv: Kod

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Authentication
sv: Verifiering

en: About
sv: Om

en: Registration
sv: Registrering

en: Confirmed
sv: Bekräftad

en: Serial number
sv: Serienummer
