PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Code
bg: Код

en: Messages
bg: Съобщения

en: Authentication
bg: Удостоверяване
