PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: Code
bn: কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
