PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Code
ca: Codi

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Messages
ca: Missatges

en: Authentication
ca: Autenticació

en: About
ca: Detalls

en: Registration
ca: Registre

en: Serial number
ca: Número de sèrie
