PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Code
ne: कोड
