PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Code
cs: Kód

en: Messages
cs: Zprávy

en: Authentication
cs: Ověření

en: About
cs: Popis

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti
