PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Code
cy: côd

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol
