PKI Registration Authority (8.x-1.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Passphrase
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Serial number
kn: ಅನುಕ್ರಮ ಸಂಖ್ಯೆ
