Planyo online reservation system module (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search box
be: Радок пошуку

en: Custom
be: Паводле настроек

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Croatian
be: Харвацкая

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Greek
be: Грэцкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Slovak
be: Славацкая

en: Swedish
be: Швецкая

en: Catalan
be: Каталанская

en: Estonian
be: Эстонская

en: Icelandic
be: Ісландская

en: Greenlandic
be: Грэнландская

en: Slovenian
be: Славенская
