Planyo online reservation system module (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search box
oc: Camp de recèrca

en: Custom
oc: Personalizat

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Croatian
oc: Croat

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Greek
oc: Grèc

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Slovak
oc: Eslovac

en: Swedish
oc: Suedés

en: Icelandic
oc: Islandés

en: Greenlandic
oc: Groenlandés

en: Slovenian
oc: Eslovèn
