Planyo online reservation system module (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search box
pa: ਖੋਜ ਬਾਕਸ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
