Planyo online reservation system module (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search box
dz: འཚོལ་ཞིབ་སྒྲོམ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: Croatian
dz: ཀོརོ་ཤི་ཡཱན།

en: Czech
dz: ཅེཛི།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: Finnish
dz: ཕིན་ནིཤ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Greek
dz: གི་རིཀ།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Norwegian
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Romanian
dz: རོ་མ་ནི་ཡཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Slovak
dz: སོལོ་བཱཀ།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Catalan
dz: ཀེ་ཊ་ལཱན།

en: Estonian
dz: ཨིསི་ཊོ་ནི་ཡཱན།

en: Icelandic
dz: ཨའིསི་ལེན་ཌིཀ།

en: Greenlandic
dz: གིརིན་ལེན་དིཀ

en: Slovenian
dz: སོལོ་བི་ནི་ཡཱན།
