Planyo online reservation system module (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Custom
nl: Aangepast

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Norwegian
nl: Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Reservation
nl: Reservering

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Estonian
nl: Ests

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Greenlandic
nl: Groenlands

en: Slovenian
nl: Sloveens
