Planyo online reservation system module (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search box
el: Πλαίσιο αναζήτησης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Greek
el: Ελληνικά
