Planyo online reservation system module (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search box
vi: Hộp tìm kiếm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Do nothing
vi: Không làm gì
