Planyo online reservation system module (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search box
da: Søgefelt

en: Custom
da: Tilpasset

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Bulgarian
da: Bulgarsk

en: Croatian
da: Kroatisk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Polish
da: Polsk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Catalan
da: Catalansk

en: Estonian
da: Estonsk

en: Icelandic
da: Islandsk

en: Greenlandic
da: Grønlandsk

en: Slovenian
da: Slovensk
