Planyo online reservation system module (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Custom
tr: Özel

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Bulgarian
tr: Bulgarca

en: Croatian
tr: Hırvatça

en: Czech
tr: Çekçe

en: Danish
tr: Danca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Finnish
tr: Fince

en: German
tr: Almanca

en: Greek
tr: Yunanca

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Polish
tr: Lehçe

en: Romanian
tr: Rumence

en: Russian
tr: Rusça

en: Slovak
tr: Slovakça

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Catalan
tr: Katalanca

en: Estonian
tr: Estonyaca

en: Icelandic
tr: İzlandaca

en: Greenlandic
tr: Grönlandca

en: Slovenian
tr: Slovence
